ARCHIVNÍ MATERIÁLY PŘI VÝVOJI TĚCHTO STRÁNEK
ČLÁNKY - ZPĚVNÍKY - KRONIKY KAPEL - TISKOVÉ ZPRÁVY
ČL.012 - ZLATÁ LABUŤ - podruhé pikantně!


Striptérka jako víno
     Nedalo mně, abych se nepodíval na podnik, který se mi v minulosti velice líbil. V sobotu 11.3. jsem vyrazil na kontrolu tohoto country baru. Jako hladový pes jsem otevřel jídelní lístek, který mě překvapil svojí pestrostí.

     Ještě než jsem si stačil obědnat jídlo, už jsem polykal naprázdno při pohledu na krásnou dívku, která při příjemné country písni sváděla všechny přítomné pány. Od majitele jsem se dozvěděl, že dívka je místní rodačka a má ohromný pohybový talent. xxx Jídelní lístek je v tomto podniku opravdu rozmanitý. Od pikantních jídel, jako jsou třeba minutkové specialitky, např. "Svíčkové řezy na víně" za 115 kč, přes bezmasé speciality např."Kravské lejno, Plíseň sklepů, Pach nohou Ferdy Kostlivce". Za všemi těmito specialitami hledejte výborné jídlo v cenové relaci 70Kč.

Pro ty méně majetné, je zde připraveno speciální menu "Trampská pochoutka", což je chleba ze sádlem a cibulí za 15kč.
Dále Vás už nebudu trápit čtením opravdu dlouhého jídelního lístku, snad jen poslední tažení: "Opilcovo štamprdle" za 4Kč, v překladu - 2 dcl okurkového láku.

 

     Posouzení jiných, než gurmánských kvalit podniku nechám pouze na Vás. Dobře se podívejte. V plné kráse a bez mé cenzury, se můžete o všem přesvědčit a vychutnat si přímo na místě.

Kontakt

 

 

 

 

 

ARCHIV:

 

Zlatá Labuť 0011 Zlatá Labuť 0012 Zlatá Labuť 0013 Zlatá Labuť 0014 Zlatá Labuť 0015 Zlatá Labuť 0016