ARCHIVNÍ MATERIÁLY PŘI VÝVOJI TĚCHTO STRÁNEK
ČLÁNKY - ZPĚVNÍKY - KRONIKY KAPEL - TISKOVÉ ZPRÁVY
ČL.019 - Předání CD vítězce dubnové soutěže


Vítězka - Anna Nevečeřalová

      Tak této sympatické dívce na fotografii vlevo jsem měl tu čest v pátek 30.4.2000 předat multimediální CD LOCHNESS - LIVE. Na cédéčku je samozřejmě kompletní prezentační verze těchto stránek. Soutěže se v dubnu zúčastnilo rekordní počet soutěžících, vítězku jsem vylosoval z 22 správných odpovědí. Stala se jí studentka Anna Nevečeřalová ze Žatce, která internet používá ke studiu na Střední podnikatelské škole v Mostě. Tímto posílám pochvalu i škole, která při výuce používá nejmodernější výukové prostředky. Dále děkuji všem soutěžícím za hojnou účast v dubnovém kole. V květnu budeme hrát o CD Wabiho Daňka - Pískoviště, doufám že se dočkám ještě většího počtu soutěžících.

 

Slavnostní předání CD
      Předání proběhlo v rámci druhého country večera v nově otevřeném " Saloonu" v restauraci "TULIPÁN". Při této příležitosti nemohl vystoupit nikdo jiný, než skupina LOCHNESS. Ta opět dokázala, že v Žatci patří mezi špičku v tomto oboru. Jak je u skupiny známo, má velmi široký repertoár písní. V pátek uspokojila jak ty, kteří si rádi zazpívají "notoricky" známé písničky, tak i ty, kteří tíhnou spíše k folkovému žánru. Lochness zahrála samozřejmě i k tanci a někteří návštěvníci toho docela hojně využili (viz.snímek).

 

Anna - duben 0001 Anna - duben 0002 Anna - duben 0003 Anna - duben 0004 Anna - duben 0005 Anna - duben 0006 Anna - duben 0007

 

Lochness
     Restaurace jako vždy praskala ve švech a na skupinu Lochness se přišla podívat i zde zdomácnělá skupina Sešlost, která zde hraje každých 14 dní. Na 12.května je už připravena skupina Negace a v jednání také sk.Průvan a Tuláci.

Tanečnice