ARCHIVNÍ MATERIÁLY PŘI VÝVOJI TĚCHTO STRÁNEK
ČLÁNKY - ZPĚVNÍKY - KRONIKY KAPEL - TISKOVÉ ZPRÁVY
Arabela bavila i v dešti diváky zpěvem a fotbalem


06.06.2004

Přináším pár zajímavých fotografií z této povedené akce, na které hrála mimo jiné i skupina Lochness - Žatec. Článek napsal Tomáš Kassal pro www.zatec.cz

Zábavu na celé odpoledne a k tomu přes čtyři a půl tisíce korun pro žatecké fotbalové mládí poskytla sportovní agentura Arabela v sobotu 5. června. Výtěžek z dětského dne, nazvaného Pohádkový den s Arabelou, totiž zůstal v Žatci. Organizátorem zábavného odpoledne, které bohužel z velké části propršelo, byl místní fotbalový klub Slavoj.

Vedle kulturního programu, který orámovala svým nevtíravým, ale příjemným způsobem country kapela Lochness, se stalo hlavní atrakcí exhibiční utkání mezi starou gardou Slavoje a Arabela teamem. Ten se při své první letošní akci dopravoval do Žatce poněkud kostrbatě, a tak hosté začali zápas poněkud lehkovážně v devíti. Na promáčeném trávníku to také bylo znát, s chutí hrající domácí měli převahu a Arabela, dirigovaná internacionály F. Štambacherem, P. Herdou a D. Herdou, mohla být ráda, že Slavoj měl potíže s koncovkou. Po příjezdu J. Jebavého, L. Petrů a V. Tittelbacha se ovšem na začátku druhého poločasu na chvilku stala jednoznačná záležitost, hlavně díky neomylné střelbě kanonýra Petera Herdy. Domácí stará garda ale ani za stavu 2:6 nic nevzdala a třemi brankami, při nichž dokázala hosty pěkně rozebrat, utkání zdramatizovala - ale už nezvrátila.
Někteří z umělců, kteří se představili na trávníku, se realizovali také na pódiu - Libor Petrů pěvecky doplnil Zdeňka Srstku a Jiřího Krytináře, kteří byli asi nejpopulárnějšími hosty Arabely, alespoň co se žádostí o autogramy týče. Oba také, spolu s hercem Davidem Suchařípou, pak na závěr odměnili nejlepší závodníky na kolech. Úplnou tečku zábavného odpoledne obstaral jednatel agentury Arabela Jiří Rámeš, který předal radnímu města a členu výboru Slavoje A. Grežovi výtěžek z akce: 4634 korun.

Autor: Tomáš Kassal
Pro zvětšení fotografie klikněte na náhled...

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20