Historie vzniku skupiny


 

Kamarádi na Tulipánu      Skupina vznikla v únoru roku 1999. Kamarádi vznikly tak , že s duem " Evča a Pavouk " postupně začali vystupovat jejich kamarádi - muzikanti ze širokého okolí. V roce 1999 duo " Evča a Pavouk " slavily 14 let existence a rozhodli se rozšířit. Hlavní impulz přišel na společném " jamování " z dnešními spoluhráči ve Vidhosticích.
     Toto duo už mělo nemalé úspěchy na celostátní scéně. Největší úspěch zaznamenali roce 1996 kde z předkola v Nýdku postoupily až na Lochotín při celonárodním kole Porty.

 

 

Jarda      Skupina Kamarádi má za svoje krátké působení velmi dobré jméno. Vystupují pro velmi zajímavé lidi při významných společenských akcích. Například pro našeho reprezentačního trenéra v kopané Pepu Chovance při jeho 40.narozeninách na Strahově. Také pro reprezentačního lékaře Dr.Krejčího, taktéž při jeho životním jubileu v hotelu Praha.
     Společně vystupují s Jirkou Halekalem, Pepou Štrossem ... Skupina má taktéž dobrou spolupráci s Viktorem Fichtnerem, který je profesionální harmonikář a majitel hudební agentury " JEN TAK 5 ".